Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs ''Responsabil Protectia Datelor '' 15-16 octombrie 2018- Mehedinti

Număr anunț
DA21391634
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE I.ST.PAULIAN (CUI 29153622)
Furnizor / câștigător
TOP CURS SOLUTION SRL (CUI 38004514)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
04.10.2018 14:25
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.