Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat
Alba de Vel Pitar Sandwich Alb 500gr
- Număr anunț
- DA22199198
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROG.PREL.DUMBRAVA MINUNATA (CUI 4852412)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.808 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.01.2019 12:13
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.360 RON
din 3.808 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 448 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.