Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Amenajare trotuare str. Garoafelor
- Număr anunț
- DA21681768
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- DVM CONTRACTORS SRL (CUI 30604696)
- Cod CPV
- 45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.600 RON
- Valoare finală
- 117.600 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 13:31
- Data finalizării
- 13.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.