Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Win 10

Număr anunț
DA21720170
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,12 RON
Valoare atribuită
973,12 RON
Data publicării
12.11.2018 14:10
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,12 RON

din 973,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.