Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale sterile +manusi EXAMINARE NEPUDRATE
- Număr anunț
- DA22208142
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.080 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 14:16
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.080 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro