Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spuma activa KILAV EXTRA super detergent auto bidon 25 kg

Număr anunț
DA21733543
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
PETCON GRUP SRL (CUI RO13778455)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421 RON
Valoare atribuită
421 RON
Data publicării
13.11.2018 13:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421 RON

din 421 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.