Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA22205536
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 3520059)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,27 RON
Valoare atribuită
206,27 RON
Data publicării
11.01.2019 11:21
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,27 RON

din 206,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.