Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE FURT. RACIRE+INTRETINERE 500 ORE 906H

Număr anunț
DA21726853
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.230,12 RON
Valoare atribuită
4.230,12 RON
Data publicării
13.11.2018 10:06
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.230,12 RON

din 4.230,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.