Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru software (Rev.2) Perioadă 01.01.2019 - 31.03.2019

Număr anunț
DA22208517
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE BARITIU" JUCU DE SUS (CUI 18001343)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
11.01.2019 14:57
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.