Ofertă acceptată Cumpărare directă

DECOR VIU

Număr anunț
DA22198695
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
BOUTIQUE DES ROSES SRL (CUI 31567855)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
10.01.2019 11:41
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.