Număr anunț
DA21391747
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
COMSIG AUTOMOBILE SRL (CUI RO17157507)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,90 RON
Valoare atribuită
376,90 RON
Data publicării
04.10.2018 14:29
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,90 RON

din 376,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.