Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii reparatii autoturisme si ITP

Număr anunț
DA21389887
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ARGES (CUI 12355112)
Furnizor / câștigător
MD MECANIC BENZ 2003 (CUI RO15175272)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.018,64 RON
Valoare atribuită
3.018,64 RON
Data publicării
04.10.2018 13:20
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.018,64 RON

din 3.018,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.