Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie mecanica -OPEL MOVANO

Număr anunț
DA21389225
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nicolae Cretulescu Leordeni (CUI 29458961)
Furnizor / câștigător
ATC IMPACT AUTOSERV SRL (CUI 34418297)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040,34 RON
Valoare atribuită
2.040,34 RON
Data publicării
04.10.2018 12:55
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040,34 RON

din 2.040,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.