Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonde, Sonda de aspiratie cu valva CH 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24 Germanmed Certificat CE

Număr anunț
DA22212835
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,60 RON
Valoare atribuită
303,60 RON
Data publicării
14.01.2019 11:09
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,60 RON

din 303,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.