Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicatori - Banda adeziva cu indicator chimic pentru sterilizarea cu abur - AUTOCLAV - ROLA

Număr anunț
DA22212576
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
14.01.2019 10:56
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.