Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb anvelope vara-iarna la auto: Hyundai, Mitsubshi, Ford Focus

Număr anunț
DA21712531
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,62 RON
Valoare atribuită
275,62 RON
Data publicării
12.11.2018 10:01
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,62 RON

din 275,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.