Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse lactate

Număr anunț
DA22211174
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.1 Negresti Oas (CUI 17344319)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,20 RON
Valoare atribuită
658,20 RON
Data publicării
14.01.2019 09:44
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,20 RON

din 658,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.