Ofertă acceptată Cumpărare directă

15530000-2 Unt (Rev.2)15512000-0 Smantana (Rev.2) 15511500-8 Lapte integral (Rev.2)15511500-8 Lapte

Număr anunț
DA22210082
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP "LICURICI" PLOIESTI (CUI 29169955)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,26 RON
Valoare atribuită
1.283,26 RON
Data publicării
14.01.2019 08:13
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,26 RON

din 1.283,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.