Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
Merdenele cu ou
- Număr anunț
- DA22215048
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRA EXIM SRL (CUI RO7166230)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,16 RON
- Valoare atribuită
- 14,64 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 12:58
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14,64 RON
din 16,16 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 1,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.