Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare actor colaborator Badarau Sebastian

Număr anunț
DA21708828
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,58 RON
Valoare atribuită
228,58 RON
Data publicării
09.11.2018 15:20
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,58 RON

din 228,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.