Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie usa culisanta , furnizare si montare piese cf. Deviz de lucrari

Număr anunț
DA22213742
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50116400-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transmisiilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,96 RON
Valoare atribuită
1.094,96 RON
Data publicării
14.01.2019 11:50
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,96 RON

din 1.094,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.