Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE GAZE MEDICINALE-PROTOXID DE AZOT SI Chirie butelii protoxid de azot medicinal

Număr anunț
DA22212697
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
66162000-3 · Servicii de custodie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,50 RON
Valoare atribuită
1.232,50 RON
Data publicării
14.01.2019 11:02
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.232,50 RON

din 1.232,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.