Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cazare in camere duble Ibis Gara de Nord aprilie 2019

Număr anunț
DA21658516
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.700 RON
Valoare atribuită
86.700 RON
Data publicării
05.11.2018 20:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 17:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.700 RON

din 86.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.