Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 26,5% sub estimat
DERMANIOS SCRUB CLORHEXIDINE 4% - SAPUN ANTISEPTIC DEZINFECTANT PENTRU MAINI
- Număr anunț
- DA22211233
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.630 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 09:47
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.630 RON
din 6.300 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 1.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.