Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu alimentare (bypass) legatura intre UPS si PC
- Număr anunț
- DA22216382
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare atribuită
- 70 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 14:16
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70 RON
din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro