Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTI - premii Concurs de recitari Mihai Eminescu - ziua Culturii Nationale

Număr anunț
DA22215686
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,15 RON
Valoare atribuită
799,15 RON
Data publicării
14.01.2019 13:32
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,15 RON

din 799,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.