Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare si reparatie generator Gebas

Număr anunț
DA21393719
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
51111200-5 · Servicii de instalare de generatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.174,24 RON
Valoare atribuită
20.174,24 RON
Data publicării
04.10.2018 15:55
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.174,24 RON

din 20.174,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.