Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705
- Număr anunț
- DA22211827
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,32 RON
- Valoare atribuită
- 8,32 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 10:18
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,32 RON
din 8,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro