Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie EKG ECG Electrocardiograf EDAN 600, BTL 08, Delta 60 Plus, Biocare 1200, 210mmx30m
- Număr anunț
- DA22190701
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,65 RON
- Valoare finală
- 133,65 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 09:42
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.