Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROTI PIVOTANTE CU FRANA 4

Număr anunț
DA22214169
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,71 RON
Valoare atribuită
14,71 RON
Data publicării
14.01.2019 12:12
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,71 RON

din 14,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.