Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitorizare presa scrisa, radio, tv, media online, stiri cu profil sportiv

Număr anunț
DA22209055
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
MEDIATRUST ROMANIA SRL (CUI 11671486)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
11.01.2019 17:28
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
13.01.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.