Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice
- Număr anunț
- DA22202420
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6 · Servicii privind deseurile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 16:06
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro