Ofertă acceptată Cumpărare directă

Xerox toner 106R02778,bk,3k, WC 3215/3225, Phaser 3052/3260, echivalent

Număr anunț
DA22212445
Autoritate contractantă
COMUNA BRUSTURI (CUI 2614147)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
14.01.2019 10:50
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.