Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNITATE CILINDRU DRUM XEROX WC PRO C123 128 C118/ M118/ M123/ C133 Cod 013R00589

Număr anunț
DA22211859
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
725 RON
Valoare atribuită
725 RON
Data publicării
14.01.2019 10:20
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

725 RON

din 725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.