Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX PHASER 3330
- Număr anunț
- DA22210952
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246 RON
- Valoare atribuită
- 246 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 09:31
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246 RON
din 246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro