Ofertă acceptată Cumpărare directă

AEROTERMA ELECTRICA 3KW 230V TECHNIK

Număr anunț
DA22216213
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIURILA (CUI 18017102)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39721310-8 · Generatoare de aer cald (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,70 RON
Valoare atribuită
438,70 RON
Data publicării
14.01.2019 14:04
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,70 RON

din 438,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.