Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU/CAPSULA MICROFILTRANTA CU FILTRU DUBLU APA STERILA 0,2 MICRONI, CE NU NECESITA AUTOCLAVARE,

Număr anunț
DA22210578
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
14.01.2019 09:03
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.