Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa de protectie DC-001 Optika pentru microscoape, marime S, 340*400 mm

Număr anunț
DA21394343
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
38519660-0 · Huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,74 RON
Valoare atribuită
20,74 RON
Data publicării
04.10.2018 17:12
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,74 RON

din 20,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.