Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat
FRIGIDERE
- Număr anunț
- DA21730902
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.025,12 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 12:21
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.025,12 RON
din 1.050,33 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 25,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.