Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOFAR CLISMA LAX 20FL X 133ML ( PARAFARMACEUTIC)
- Număr anunț
- DA22213547
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117 RON
- Valoare atribuită
- 117 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 11:42
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117 RON
din 117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro