Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verorab*5fl pulb+5f solv*0.5ml F (VACCIN RABIC INACTIVAT)-184638057
- Număr anunț
- DA22210004
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.862,50 RON
- Valoare atribuită
- 18.862,50 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 07:59
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.862,50 RON
din 18.862,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro