Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei vegetal, concentrat intensiv, calciu furajer
- Număr anunț
- DA21702048
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- ALBATROS GOLD SRL (CUI 15079348)
- Cod CPV
- 15712000-2 · Furaje uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 10:30
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro