Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu monitor 4World, DVI-D 24+1 pini male / DVI-D 24+1 pini male, 1.8m, DualLink, ferita - retail
- Număr anunț
- DA21728119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 32572300-6 · Cablu de comunicatii de uz special (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24 RON
- Valoare atribuită
- 24 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:47
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24 RON
din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro