Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acizitie servicii consultanta hardware calculatoare
- Număr anunț
- DA21723153
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- SIRGHI D. FLORIN CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI RO26145943)
- Cod CPV
- 72120000-2 · Servicii de consultanta privind recuperarea de hardware din computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320 RON
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 16:09
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.320 RON
din 2.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro