Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii consultanta hardware retele calculatoare scoli

Număr anunț
DA21722924
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
Furnizor / câștigător
SIRGHI D. FLORIN CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI RO26145943)
Cod CPV
72120000-2 · Servicii de consultanta privind recuperarea de hardware din computer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare finală
80 RON
Data publicării
12.11.2018 15:55
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.