Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii publicare anunt Monitorul Oficial, Partea a III-a ->Concursuri + Jurnalul

Număr anunț
DA22213844
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,72 RON
Valoare atribuită
406,72 RON
Data publicării
14.01.2019 11:55
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,72 RON

din 406,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.