Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE BKT 18.4-26 TR459 BULDO

Număr anunț
DA22211682
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
VIOSTAR COM SRL (CUI RO7861903)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,52 RON
Valoare atribuită
3.781,52 RON
Data publicării
14.01.2019 10:11
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,52 RON

din 3.781,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.