Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRANSPORT DECEDATI-PRELUARI CAZURI MEDICINA LEGALA.

Număr anunț
DA22193317
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
DOLMAREL COM SRL (CUI RO8401490)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.731,40 RON
Valoare finală
3.731,40 RON
Data publicării
09.01.2019 12:30
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.