Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de management proiect finantat prin PNDR 2014-2020
- Număr anunț
- DA21727960
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI(PRIMARIA) (CUI 16366149)
- Furnizor / câștigător
- CRONOS CONSULTING SRL (CUI 22146644)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.635 RON
- Valoare atribuită
- 7.635 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:42
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.635 RON
din 7.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro