Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura Stocabila la Rece,Amorsa Hidrotec -Canistra 20 L

Număr anunț
DA22215597
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44113700-2 · Materiale de reparatii rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.325 RON
Valoare atribuită
4.325 RON
Data publicării
14.01.2019 13:27
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.325 RON

din 4.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.